Verse broodjes:

1. Broodje kaas 2.50
2. Broodje ei 2.50
3. Broodje salami 2.50
4. Broodje tonijn 3.00
5. Broodje gezond 4.00
6. Broodje The Bus 4.00
 

Warme dranken:

  Koffie / Thee 1.50
  Warme Chocomel 1.75
 

Koude dranken:

  Cola (light) / Fanta / 7-up 1.50
  Cassis / Ice tea / Chocomel 1.50
  Spa rood / blauw 1.50
  Bier (0,33cl) 1.50
  Wijn (flesje) 3.50
 

Pizza's

1. Kinderpizza 20 cm
Tomaten & kaas
5.50
2. Margherita
Tomaten, kaas, oregano
7.00
3. Salami
Tomaten, kaas, salami
8.00
4. Prosciutto
Tomaten, kaas, ham
8.00
5. Tonno
Tomaten, kaas, tonijn
9.00
6. Hawaii
Tomaten, kaas, ananas
8.50
7. Funghi
Tomaten, kaas, champignons
8.50
8. Vega
Tomaten, kaas, ui, olijf, mais, paprika, champignons
8.50
9. Shoarma
Tomaten, kaas, shoarma, sla, knoflook
9.00
10. Taco
Gekruid gehakt, sla, knoflook
9.00
11. Fantasia
Tomaten, kaas, salami, ham, paprika, olijven
8.50
12. Calzone (gevulde pizza)
Tomaten, kaas, ham, champignons, salami, ui, paprika
9.50
13. Casper
Tomaten, kaas, stroganofgehakt, paprika, ui
9.50
14. Vulcano
Tomaten, kaas, salami, ui, ei, pepers
9.00
15. Roma
Tomaten, kaas, ham, champignons, ui, tonijn
9.50
16.

Spek,ham en champignons


tomaten,kaas,spek,ham en champignons 

\\\\r\\\\n
9.00
17. shoarma speciaal
shoarma, paprika, ui, champignons, knoflook,
10.00
18. the bus
Tomaten, kaas, ham,salami,paprika,ui,champignons,kappertje
9.50
19. kèbab (kip)
Tomaten, kaas, kèbab,
10.00
20.

paesjsjtal


tomaten,kaas.ham,salami,paprika,ui,champignons,kappertjes,olijf,ansjovis,peper

11.00
21.

frutti di mare


zeevruchten

11.00

 

banner left menukaart

just eat

Maandag : Gesloten
Dinsdag : Gesloten
Woensdag : Markt Schimmert
Donderdag : Bloemenmarkt Lindenheuvel
Vrijdag : Schuttersplein Oud-Geleen
Zaterdag : Gesloten
Zondag : Gesloten

Wij staan op deze markten vanaf 15.00 tot 19:30 uur.
Let op. Wij bezorgen alleen aan huis tijdens onze openingstijden.
Ga naar boven